Przecinarki - Agrolim, Limanowa, Kościuszki 50, pilarki, pilarka, kosiarki, kosiarka, wiertnice, wiertnica, opryskiwacze, opryskiwacz, kosy, kosa, nożyce, panele podłogowe, panele ścienne, panele PCV, folie, folia, drabiny, narzędzia, elektronarzędzia, nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, doniczki, odśnieżarki, odśnieżarka, ziemie, ziemia, parapety, parapet, węże ogrodnicze, autoryzowany serwis, Oleo-Mac, Solo, Honda, Briggs&Stratton, Fiskars, Agroma, Kwazar, Marolex

Przejdź do treści

Przecinarki

Idealne do pracy w budownictwie oraz drogownictwie.  Wyposażone w mocne silniki i zaawansowane układy filtrujące pozwalające  na pracę również w środowiskach zapylonych.

  • Ramię można obracać w zakresie 180°, co ułatwia pracę wzdłuż ściany.
  • Układ filtrujący składa się z trójwarstwowego filtra wstępnego z  gąbki, następnie z zasadniczego filtra z papieru oraz z nylonowej  siatki, co zapewnia doskonałe parametry pracy w każdych warunkach.
  • Elektroniczny ogranicznik liczby obrotów w cewce zapłonowej.
  • Cylinder z zaworem dekompresyjnym zapewnia łatwiejszy rozruch.
  • Linka rozruchowa zabezpieczona jest silikonem, co zapobiega jej  pęcznieniu w przypadku zawilżenia. Zbiornik paliwa jest zabezpieczony  przed iskrami oraz przypadkowymi uderzeniami. Maszyna jest dostarczana  bez tarczy.
  • Gaźnik z kompensatorem utrzymują stały stosunek powietrza i  mieszanki, co sprawia, że urządzenie pracuje przy stałych parametrach  roboczych oraz mniejszą częstotliwość konserwacji.
  • Zespół ergonomicznego uchwytu odizolowany od silnika przy pomocy  sześciu antywibracyjnych gumowych amortyzatorów, co sprawia, że  urządzenie jest bardziej stabilne i zwrotne.


Agrolim s.j.
ul. Kościuszki 50
34-600 Limanowa
K o n t a k t :
tel. sklep: 183374050
tel. serwis: 183378540
agrolim@agrolim.pl
Z a p r a s z a m y :
poniedziałek-piątek: 8:00 - 16:00
sobota: 8:00 - 13:00
Wróć do spisu treści