Świdry glebowe - Agrolim, Limanowa, Kościuszki 50, pilarki, pilarka, kosiarki, kosiarka, wiertnice, wiertnica, opryskiwacze, opryskiwacz, kosy, kosa, nożyce, panele podłogowe, panele ścienne, panele PCV, folie, folia, drabiny, narzędzia, elektronarzędzia, nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, doniczki, odśnieżarki, odśnieżarka, ziemie, ziemia, parapety, parapet, węże ogrodnicze, autoryzowany serwis, Oleo-Mac, Solo, Honda, Briggs&Stratton, Fiskars, Agroma, Kwazar, Marolex

Przejdź do treści

Świdry glebowe

Idealne do prac polegających na wykonaniu otworów w glebie do  sadzenia winorośli lub innych roślin, na wsporniki lub pale w  cieplarniach i szklarniach, a także do prac podczas przygotowania  oświetlenia ulicznego. Urządzenia te charakteryzują się wysoką  odpornością na naprężenia w warunkach ekstremalnych oraz w każdej  pozycji roboczej. Liczne opcje wierteł pojedynczych i podwójnych  gwarantujące maksymalną elastyczność pracy.

  • Przyciski sterowania silnikiem są umieszczone na jednym uchwycie, co  sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do prac indywidualnych.
  • Model profesjonalny, łączący w sobie praktyczność i bezpieczeństwo,  skonstruowany został z myślą o wykonywaniu większych nawierceń w  twardszej glebie i wymaga obsługi dwuosobowej.
  • Wyposażony jest w przekładnię nawrotną.
  • Urządzenie jest wyposażone w składane uchwyty ułatwiające transport  oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa zatrzymujący silnik w razie  utraty kontroli nad sterowaniem.


ŚWIDER GLEBOWY MTL 51
Świdry
Pojemność silnika 50,2 cm³
Moc silnika 2,1 KM - 1,6 kW
Przełożenie 40 :1
Waga bez wiertła 9,1 kg
Średnica wiertła 8-10-15-20 cm

W STANDARDZIE BRAK WIERTEŁ
2.366 zł(z Zawiera VAT-em)
Dodaj
Agrolim s.j.
ul. Kościuszki 50
34-600 Limanowa
K o n t a k t :
tel. sklep: 183374050
tel. serwis: 183378540
agrolim@agrolim.pl
Z a p r a s z a m y :
poniedziałek-piątek: 8:00 - 16:00
sobota: 8:00 - 13:00
Wróć do spisu treści